Dacia Sandero

Tıkla & Ara
Dacia SanderoDacia SanderoDacia SanderoDacia Sandero

Teknik Özellikler

Motor Hacmi: CC
Beygir Gücü: PS
Yakıt Türü: Dizel
Vites Türü: Manuel
Yakıt Tüketimi: lt

Donanım Özellikleri

Yolcu Sayısı: 5 kişi
Bagaj Hacmi: lt
Sunroof: Yok
Bluetooth: Yok
USB Bağlantısı: Var

Ücret Bilgileri

1-3 Gün Arası: 89 TL
4-7 Gün Arası: 85 TL
8-15 Gün Arası: 79 TL
16-28 Gün Arası: 69 TL
29+ Gün: 59 TL

Araç Hakkında Bilgi

2004’te Renault çatısı altına giren Romen Dacia, adeta bir başarı hikâyesi yazıyor. Sekiz yılda yedi modellik bir ürün gamına ulaşan marka, ilk günden bu yana satış hacmini 15’le çarpmış durumda. Dacia bugün 36 ülkede faaliyet gösteriyor ve başta İngiltere olmak üzere 2013’te bunlara yenileri eklenecek. Dacia bu kez karşımıza yenilenen Sandero modeli ile çıktı. Markanın en düşük fiyatlı iki modeli olan bu araçlar Türk tüketicisinin de ilgi gösterdiği otomobiller arasında bulunuyor.Dacia Sandero, küçük sınıf otomobiller arasında çok daha ekonomik ve aslına bakılırsa yeni nesli ile daha beğenilebilir bir otomobil.
2013 Dacia Sandero’nın özellikle yeni ön tasarımları, markaya modern bir görünüm sunmasının yanı sıra genç ve sportif bir hava kattı. Dinamik tasarımlı ön ızgara, yatay krom çizgiler ve yuvarlak sis farlarıyla pekiştirilmiş. Gövdeye entegre kapı kolları da önemli yenilikler arasında yer alıyor. Stepway modeli; crossover görünümü sağlayan yerden yüksek yapısı, tavan barları, çift renkli tamponları ve daha geniş çamurluklarıyla kardeşinden daha albenili. Arka tasarımda kullanılan yeni stop lambaları da, aracın genelindeki dinamizmi pekiştiriyor.

Dacia Sandero; ilk olarak 2012 yılında ülkemizde yollara çıkan ve b segmentinde yer alan bir modeldir. Hatchback karoserli araç 5 kapılı ve 5 koltukludur. EuroNcap’ten aldığı 4 yıldız aracın güvenlik seviyesi hakkında fikir vermektedir. 4057 mm uzunluğa, 1733 mm genişliğe, 1523 mm yüksekliğe ve 2589 mm aks mesafesine sahip araç 320 litrelik bir bagaj hacmini kullanıcılarına sunmaktadır.
zmir gaziemir rent a car firmamız olarak siz değerli müşterilerimize en ucuz araç kiralama perspektifimiz her zaman mevcuttur.Araç kiralama olarak firmamız
izmir havalimanı rent a car faliyetimizi çok özel hizmet anlayışıyla sürdürmekteyiz.İzmir KURAY Rent a car firması olarak en ucuz kampanyalı araçlarla siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz...

Online Rezervasyon

Alış Bilgileri
Dönüş Bilgileri
Ekstralar
Kişisel Bilgiler